Atsauksmes

Evija Zača

Evija Zača

2016-12-16 / 21:12

Apmeklēju floristikas kursus, un esmu sajūsmā par visu uzzināto un iemācīto! Pasniedzēja Baiba ir ļoti iedvesmojoša - viņa ne tikai iemācīja, bet arī iedvesmoja iemīlēt ziedus vēl vairāk un darboties ar tiem. Uzzināju ļoti daudz interesantus knifus un būtiskas lietas, lai gala rezultāts vienmēr priecētu! Darbu dažādība ir lieliska un lepnums par padarīto ir nenoliedzams - ka pats vari radīt kaut ko tik pasakainu!

Andris Laganovskis

Andris Laganovskis

2015-10-04 / 12:12

Sveiki. Brīnišķīga vieta kur atpūsties no ikdienas steigas. Piedalos zīmēšanas studijā. Super! Paldies ka Jūs esiet.

Inga Rudzīte

Inga Rudzīte

2015-03-31 / 12:42

Priecājos, ka Maija Muižniece ir atgriezusies no nelielā atvaļinājuma un jaukākās gleznošanas nodarbības visā Rīgā (par visu Latviju man nav informācijas :) ir atsākušās!

Vita Vanaga

Vita Vanaga

2015-02-20 / 13:02

Floristikas kursi un to pasniedzēja Baiba-fantastiski un aizraujoši! Brīnišķīga atmosfēra,lieliska pasniedzeja un lieliski pavadīts laiks. Paldies par pozitīvām emocijām. Vita

Madara Rube

Madara Rube

2014-07-30 / 15:08

Uz Alises Rozes dizaina studiju pirms aptuveni gada devos, lai noskaidrotu ko vairāk pa Interjera dizanu - vai man tas varētu būt sirdij tuvs vai nē, aizraus tas mani vai nē. Ziniet? Pie tik lieliskiem pasniedzējiem, kā man gadījās - Taigas, Lienes un Māra - tas nevar neaizraut! 6 mēnešu laikā, šķiet, paveicām neiespējamo - apguvām visu, kas interjera dizainerim pamatu pamatos būtu jāzina; nepārtraukti praktizējām, veidojām mājas darbus, piegājām lietām īpaši radoši un izteikti praktiski vienlaikus (kas arī ir laba interjera dizaina atslēga!). Apbrīnoju, ka kursu laikā pat paspēju iemācīties darboties ar ArchiCAD, kas nu lieliski noder ikdienā. Varu teikt par visiem 173% - ja nebūtu šo kursu, es šobrīd nedarītu to, ko daru un kas sirdij tuvs. Vēl joprojām praktizēju šajā lauciņā, veidojot savas mājas un palīdzot draugiem un paziņām. Ka zina, varbūt drīz arī saviem klientiem :)

Raimonds Subatovičs

Raimonds Subatovičs

2014-07-28 / 11:38

Ejiet! Ejiet! Un ejiet! :)

Alises Rozes Mc

Alises Rozes Mc

2014-04-30 / 19:20

Komentārs no kursantes:"Stila kursos esmu iemācījusies kā lietot make-up ikdienā, kā pareizi veidot savu garderobi, kas piestāv manam auguma tipam, kā arī kas piestāv manai krāsu paletei. Jeļena ir lieliska, lieliski pārzin visas jaunākās tendences, orientējas visā skaistumkopšanas nozarē. Ir ieinteresēta iemācīt visu arī kursantēm un palīdzēt jebkurā jautājumā."

Marija Vasiļjeva

Marija Vasiļjeva

2014-03-14 / 10:58

Esmu tikko pabeigusi iesācēju floristikas kursus - un varu teikt tikai tās pašas labākās atsauksmes!!Arstudio kā studija ir feina vieta kur pēc ikdienas darbiem paslēpties,kopā ar jaukiem cilvēkiem apkārt uzmeistarot kaut ko sev jaunu.Nesteidzoties iedzert kafiju un uzēst cepumu Esmu tikai ieguvēja no floristikas kursiem,iemācijos daudz knifiņus,iepazinu ziedus.Atklāju sev jaunu pasauli.Gaidu ar nepacietību pļavas ziedu laiku - kad varēšu pielietot savas iemaņas.Paldies saku pasniedzējai Baibai!!!Izskaidro,palīdz un protams paslavē :) Ja nesanāks ,nav paņēmies ,kas līdzi vai par maz ziedu ir līdzi - nebēdā - galvenais ,ka ir pasniedzēja Baiba!Tad viss izdodas :) Uz tikšanos un vēlreiz paldies par ieguvumu ko sniedzāt!

Marija Stefanoviča

Marija Stefanoviča

2014-01-30 / 17:42

Esmu Baibas floristikas studente. Man ļooooti patīk Baiba un viņas nodarbības! Agrāk likās, ka man nav mākslinieciskā redzējuma un ir abas kreisās rokas :) Bet Baiba man iemācīja ar manām kreisajām uztaisīt tādas kompozīcijas, ka es sev noticēju :) Uzdrošinājos uz kursiem aiziet netīšām, jo paliku stāvoklī un gribējās ko tādu, ko nekad neesmu darījusi. Baibas kursi ir viena no manām skaistākajām gaidību laika atmiņām! PALDIES! Iesaku visiem uzdrošināties, Baiba parādīs, ka jūs variet ;)

Anita Bodniece

Anita Bodniece

2014-01-29 / 00:13

Sveiki!!Es jau gadu apmeklēju Baibas floristikas kursus.Es esmu iemīlējusies ziedos un arī ataucīgajā pasniedzējā!!!Jūsu lapā es vēlētos redzēt vairāk floristu darbus.Tai skaitā ari mūsu!

Alises Rozes Mc

Alises Rozes Mc

2014-01-22 / 14:39

18.janvāra Foto izlaiduma kursante: "Esmu patīkami pārsteigta, ka tik īsā laika sprīdī esmu apguvusi izpratni par fotoaparāta režīmiem, tiem rādītājiem, kas ietekmē fotogrāfijas kvalitāti, kā arī man nezināmiem svešvārdiem-iso, diafragma utt. Pedagogs ir profesionālis, kurš zina kā iegūt kvalitatīvas fotogrāfijas, kā arī labprāt dalās savās zināšanās un pieredzē. Pozitīvi, ka ir humora izjūta. Patika pārrunāt pašas uzņemtās fotogrāfijas, jo šī analīze ir īpaši noderīga. Kā 2 dienu intensīvais kurss ir ļoti labs."

Alises Rozes Mc

Alises Rozes Mc

2014-01-09 / 18:32

Komentāri no kursantēm: "Es esmu ieguvusi ļoti daudz- sākot no tā kā ģērbties,krāsoties, lai izskatītos labi. Šie kursi ļoti paceļ pašapziņu un ļauj ieraudzīt sevī skaisto, sievišķīgo sievieti. Paldies! Un smaržu lekcija bija vienkārši lieliska! Super, liels paldies, Jeļena! "

"Pasniedzējas darbs ir vērtējams ar visaugstāko vērtējumu. Viņa bija atsaucīga, profesionāla. Sniedza nepieciešamo informāciju katrai ar individuālo pieeju. Ir uzmundrinoša attieksme pret katru, izcelot to pašu skaistāko katrā no mums, izsakot viedokli, kam būtu jāpievērš uzmanība ikdienā gan apģērbā, gan kosmētikas izvēlē. Visu to labāko varu teikt."

"Ieguvu pieredzi par savām krāsām, smaržā,, bāzes garderobi.Patika, ka pašas krāsojāmies. Pasniedzēja stāsta aizraujoši, ar piemēriem no dzīves. Palīdz katrai meitenei. Interesantas prezentācijas."

Anita Ķipste

Anita Ķipste

2013-11-28 / 23:42

Sveiki! Pagājušajā ziemā apmekleju Ainavu dizaina kursus pie Lindas Neško. Ar nepacietību gaidīju katru nākamo nedēļas nogali, lai visas satiktos nodarbībā, macītos, iedvesmotos un radītu savu prieka salu. Kurss interessants, noderīgs,praktisks. Paldies liels par sniegtajām zināšanām,emocijām un jauko patīkamo gaisotni! Lai veiksme un izdošanās Jums!

Pēteris Zālītis

Pēteris Zālītis

2013-11-28 / 23:38

Paldies floristei, pedagoģei Baibai :) - es esmu apmeklējis tikai vienu nodarbību, bet tas bija mans vissvētākais un emocionālākais mirklis pirms manām laulībām - es veidoju kāzu pušķi manai sieviņai, ko viņa glabā vēl joprojām - Paldies par emocijām, kuras ir neaizmirstamas...... ;)

Guna Volanska

Guna Volanska

2013-11-28 / 23:23

Apmeklēju stila kursus pie Jeļenas Veļičko- sen, bet toreiz iegūtās zināšanas joprojām noder ikdienā.

Madara Barga

Madara Barga

2013-11-28 / 18:14

Jūs esat lieliska dizaina studija!Vienmēr pasekoju līdz jaunākajiem notikumiem. Jaunā veidola mājaslapa ir ērta, vienkārša un saprotama, tai pat laikā atbilstoša jums. Malači! Tā turpināt! P.S. Apmeklēju izstādi t/c Galleria Riga..ļoti iespaidīgi.

Kristīne Sala

Kristīne Sala

2013-11-28 / 17:17

Sveiciens! Es esmu piedalījusies nodarbībās pie Maijas Muižnieces sienu apgleznošanā un zīmēšanas nodarbībās pie Nikolaja Uvarova. Ļoti patika pasniedzēju individuālā pieeja-pamācīšana, paskubināšana, uzmundrināšana. Pēdējais ko nesen beidzu ir kurss pie Maijas. Pirmo reizi apgūstot šādas nodarbības, pēc kursa sapratu, ka spēju izdarīt daudz vairāk nekā biju domājusi. Patika programmas saturs. Vispār patīkama gaisotne - laba mūzika fonā visā darba procesā, kā arī bija patīkami garšīgi pārsteigumi un visi kopā kursā bijām kā lieliska komanda. Tagad redzu, ka ikdiena un pasaule ir daudz košākām krāsām veidota, arī tagad novembrī.

Daiga Kreicuma

Daiga Kreicuma

2013-11-28 / 14:07

Sveiki!Šodien,varbūt,nav tāda iedvesma kā vakar,kad rakstīju komentāru par Jūsu mājaslapu,bet nu tomēr...tā ir kā bohēma,kā sūklis,kas ievelk sevī līdzīgi domājošos,vai tie būtu topošie fotogrāfi,māslinieki,stilisti vai vienkārši ''mākslinieciski''domājoši,kuri meklē.atrod,rada un jūtas savādāki nekā sastapts garāmgājējs uz ielas,kurš arī,varbūt IR kaut kas,bet viņš nav šinī studijā,nav kopā ar mums,un varbūt,nekad arī neuzzinās cik forši pasniedzēji ir šeit,kuri Tevi''baro''no savu zināšanu lādes,kuriem svarīgi,lai Tu saprastu un iemācītos.Tā sajūta,tā omulība,tās smaržas,tās krāsas...un vēl tase tējas,ar citronu vai cepumiņi.Mājīgi patiesi un ievelkoši vai pievelkoši,bet IR!Un tā novēlu arī turpināt visiem,kas tur bija un būs!Savas dzīves krāsas iekrāsoju,pateicoties fotogrāfam Jānim Naglim un ,joprojām,meklēju...Lai mums nekad nav par daudz vēlmes meklēt!

no photo

Mareks Lapsa

2013-11-28 / 13:05

Ļoti pozitīvi! Pasniedzējs Kaspars skaidro atbilstoši apmācāmo līmenim, kas man likās ļoti svarīgi, kā arī dalījās ar ar saviem fotografēšanas mākslas knifiņiem. Ļoti pozitīvs un atvērts pasniedzējs, kura klātbūtnē nejūties nezinītis.

Iveta Gāliņa (Grāvels.. Strēle)

Iveta Gāliņa (Grāvels.. Strēle)

2013-11-28 / 09:49

Dzīve jaunā gaismā, krāsās un skatījumā. Tādas sajūtas pārņem pēc Stila kursu beigšanas, kuru vadīja Ineta. Ikvienas sievietes vēlme būt pamanāmai, patikt sev pašai un prast sevi saskatīt un novērtēt. Inetas profesionalitāte ļāva ikvienai no kursantēm iepazīt sevi, atrast savas krāsas,ieraudzīt savas acis un apzināties sievšķīgās ķermeņa formas. Pavadītie vakari Alises Rozes studijā bija interesanti un aizraujoši, katreiz kaut kas jauns, nezināms. Studijā ar lielu prieku ieradāmies pat stundu agrāk, baudījām tēju, kārumus un jutāmies labi, jo tur valda burvīga gaisotne. un studijas meitenes vienmēr smaidīgas un atsaucīgas. Lai radošas idejas arī turpmāk!

Elfa Smagare

Elfa Smagare

2013-11-27 / 20:08

Esmu pabeigusi divus kursus Alises Rozes dizaina studijā. Pirmais bija zīmēšana/gleznošana pie L. Jukšas un cilvēka gleznošana pie M. Muižnieces. Par šo studiju patiešām man ir tikai ļoti labas atsauksmes. Pirmkārt, jau brīvā atmosfēra, kas uzreiz ievirza uz radošā viļņa. Un pasniedzējas, kuras tiešām pievēršas katra līmenim, stilam un vēlmēm individuāli, ir draudzīgas un atsaucīgas. Visiem mākslas baudītājiem un radītājiem iesaku sevi pilnveidot un pamēģināt, kas nu kuram tuvāks. Kursu izvēle tiešām ir plaša! :)

Daiga Kreicuma

Daiga Kreicuma

2013-11-27 / 18:49

Sveiki!Tā kā es esmu savas un tikai savas dzīves māksliniece,bet citu dzīvēm varu piedot tikai toni vai iekrāsot,tad teikšu,ka mācoties pie Jums,un būt Jūsu foršajā vidē,starp krāsām,gleznām,otām,rotām utt.bija īsta bauda,īpaši man!Tās dienas bija piesātinātas ,un tajās nebija laiks laist muļķi,jo Jānis(fotogrāfs Jānis Naglis)mums lika un deva izpratni par fotogrāfēšanu kā par lietu ar kuru varu...būt savas dzīves māksliniece,iekrāsojot savu dzīvi ar pareiziem toņiem no mana,tikai personīgi,mana acu skatiena.Vēl joprojām tveru mirkļus,tos īpašos,man svarīgos!Bet Jūsu mājaslapa ir palikusi nopietnāka,laikam,vecums,pie vainas...Man patīk,jo ātrākai orientācijai ideāla.Krāsas varēja būt vēl vairāk,taču tās mēs domās piliksim klāt un laba vēlējumiem!Forši,ka tādi esat un ,cerams,būsiet!Mums visiem vajag dzīvi iekrāsot ar savām krāsām,kuras katrs redzam un sajūtam atšķirīgi,bet visi gribam būt laimīgi...un laimei arī taču ir krāsa!Paldies par to,ko ieguvu!

Rolands Jansons

Rolands Jansons

2013-05-24 / 09:54

man jau liekas kad ir ok :)

Tālrunis

+371 27016634

Pieteikšanās kursiem

Jūsu pieteikumu saņēmām.
Drīzumā informēsim par tālākām darbībām.

Kursi:
Vārds, Uzvārds:
Personas kods:
E-pasts:
Telefons:
Deklarētā adrese:
Pieteikuma mērķis:
Uzņēmuma rekvizīti:
Dāvanu karte:
Uzzinājāt par mums no:
Cita informācija:
Es vēlos saņemt jaunumus e-pastā
Esmu iepazinies ar noteikumiem, piekrītu tiem (sīkāk noteikumus lasīt spiežot šeit)

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

E-pasts: