Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website floristikas pasniedzēja Baiba Beķere! - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

2015-02-09 / 13:51
Floristikas pasniedzēja - Baiba Beķere!

Karjeras ceļš. 

Beidzu finansistu skolu. Kādu laiku arī darbojos šajā jomā, bet radošā joma vilināja arvien vairāk. Vienmēr bija paticis ikdienā un jebkuros svētkos galdu un telpas rotāt ar ziediem, kuri nav vienkārši ielikti vāzē, bet ĪPAŠI. 
Pārceļoties dzīvot uz galvaspilsētu, sameklēju darbu ziedu salonā. Jau tad nojautu, ka ziedi – tas man ir no dabas dots talants! Kad biju nostrādājusi pāris mēnešus, secināju, ka nedaudz pietrūkst tehnika. Pēc ieteikumiem devos uz Ritas Garaissils skolu un sapratu, ka esmu izvēlējusies to, kas manu ikdienu padara krāsainu un sniedz patiesu prieku! Šodien mana ziedu pasaule lielākoties saistīta, ar kā man šķiet - skaistākajiem mirkļiem mūsu dzīvē – ar līgavas pušķi, līgavas matu rotu, līgavaiņa rotu un ziediem, kas šo svarīgo dienu padara smaržīgu un atmiņā paliekošu.

Darbs studijā.

Nonākšana studijā - tas nebija mērķtiecīgi. Var teikt, ka Alises Rozes studijā esmu jau no pašiem pirmsākumiem. Ar direktoru mani iepazīstināja mana māsa, gleznotāja, Līga Jukša, teikdama: „aizej parunā ar Pēteri, varbūt var arī ziedu mākslu mācīt...” Un tā viss sākās. Tobrīd pa 7 ziedu pasaulē nostrādātiem gadiem biju sakrājusi pietiekoši daudz zināšanas un prasmes, lai sāktu tās nodot citiem ziedu mīļiem. Un šobrīd to daru ar lielu prieku. Un vēl jo lielāks ir mans gandarījums, ja man izdodas savas „studentes” ievilināt ziedu burvīgajā pasaulē.

Kuriozus studijā neatceros, bet ņemot vērā, ka ilgu laiku esmu strādājusi ar klientiem ziedu salonā, anekdotes cienīgi gadījumi ir bijuši daudz! Un ar tiem labprāt dalos ar savām puķu mīlēm floristikas nodarbībās.

Iedvesma.
Iedvesmojos no dabas, mākslas izstādēm, no ceļojumiem, mūzikas, arī no skumjām.

Neko jaunu jau nepateikšu, bet varbūt reizēm vajag iziet no rāmjiem, palikt mazliet trakam, pārkāpt noteikumus......vienkāršot visu, ko vēlies sarežģīt un ļauties fantāzijai!

Vislabākās idejas pie manis parasti atnāk naktī.... no rīta pamostoties mēģinu saprast kā tās realizēt.

Trīs kursus raksturojoši vārdi:
Smarža, emocijas, harmonija."

Komentāri ()

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: