Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website foto kursu pasniedzējs - Kaspars Teilāns - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

2015-05-05 / 13:49
Foto kursu pasniedzējs - Kaspars Teilāns!

Karjeras ceļš. 

Ceļš līdz profesijas izvēlei bija salīdzinoši viegls. Nepārtraukti nāk dzīvē kaut kādas iespējas, un Tu vai nu izmanto tās vai laid garām, gaidot nākošās. Un tā kaut kā esmu veiksmīgi iegrozījies, ķerot iespējas. Kad atnācu mācīties uz Rīgu, pat nepaspēju neko citu padarīt, kad jau iemetos foto jomā.

No karjeras sasniegumiem patiesībā nekas tāds nozīmīgs nenāk prātā... Lielākais varētu būt - prieks par audzēkņiem, kam varu iedot impulsus tālākai darbībai foto jomā. Šobrīd ir pāris cilvēki, kas mācījušies kursos, uz kuriem skatoties varu teikt, ka viņi ļoti labi sasniegumi. Es ceru, ka mans ieguldījums ir bijis sākotnējās intereses radīšana.

Darbs studijā.

Uz studiju atveda pilnīga nejaušība. Pēc neveiksmīgiem laimes meklējumiem svešās zemēs braucu atpakaļ un vajadzēja kaut ko darīt, un bija šī iespēja pamēģināt, tīri interesanti bija - vai cilvēcīgi varu to izdarīt.

Kā kuriozs gadījums prātā palikusi pati pirmā grupa, pati pirmā nodarbība. Man bija ļoti daudz materiālu sagatavoti, kuros pats neorientējos, biju ļoti nobijies. Tāpat reizēm mani pārsteidz, ka uz kursiem bijuši kungi gados, kas jau ilgstoši darbojas foto jomā, un man šķiet, ka man būtu jāmācās no viņiem nevis otrādi.

Iedvesma.

Iedvesmas avoti man ir klusums, troksnis, gaisma, tumsa...

Lai atklātu radošumu, iesaku klausīties sevī.

Vislabākās idejas vienmēr rodas... galvā. Tam nav sakars ar telpu vai vietu, bet drīzāk ar cilvēkiem. Nav svarīgi konkrēti ārējie faktori, bet gan iekšējs stāvoklis.

Trīs kursus raksturojoši vārdi:

Vēlēšanās radīt pašam.

Komentāri ()

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: