Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Gleznošanas kursu pasniedzēja - Anna Pantejeva! - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

2015-02-09 / 13:43
Gleznošanas kursu pasniedzēja - Anna Pantejeva!

"Ceļš uz izvēlēto profesiju bija garš, bet taisns - Valmieras Mākslas vidusskola, zīmēšanas un gleznošanas kursi, Latvijas Mākslas akadēmija. Vēl bērnībā skaidri zināju, ka būšu māksliniece, varbūt tad vēl nedomāju, ka mācīšu mākslu, gribēju tikai tajā dalīties, bet vai tad tas nav tas pats?

Pirmais personīgais karjeras sasniegums, kas nāk prātā ir dalība lielākajā Ziemeļvalstu mēbeļu un gaismas ķermeņu mesē "Stockholm Furniture & Light Fair" 2014. gadā ar Lielvārdes Rembates parka labiekārtošanas projektu.

Darbs studijā.

Biju gribējusi kādu dienu mācīt mākslu bērniem, bet uzzinot par iespēju mācīt to pieaugušajiem, nespēju atteikt sev mēģinājumā. Kā izrādījās, ar otu rokās visi atkal vai joprojām ir bērni.

Katra darba diena studijā ir ar kaut ko īpaša, bet nekas kuriozs pagaidām nav atgadījies, toties ir bijuši ļoti sirsnīgi momenti, piemēram, kad kursante apskāva un pateicās par novadīto nodarbību, tādu mirkļu dēļ katru nākošo nodarbību gaidu kā mazus un mājīgus svētkus.

Iedvesma.

Parasti iedvesmo vide un nejaušas ikdienišķas kompozīcijas - virtuve pēc vakariņām, kaķa izārdīts kosmētikas galdiņš un līdzīgas lietas.

Radošuma veicināšanai iesaku vērot visu un vienmēr, dabu - bērnišķīgi, cilvēkus - uzkrītoši, sevi - it kā nekad iepriekš nebūtu tikušies. Radošums sākas ar mazām lietām, kuras Tev jāprot pamanīt pirmajam un runāt caur tām.

Vieta, kur vislabāk rodas radošas idejas man ir vilcieni - mājupceļš, ritmisks klusums, noguruši ceļabiedri. Tur arī nekas cits neatliek, kā domāt un vērot, svarīgākais ir savas idejas nekavējoties dokumentēt, jo māksla ir diezgan steidzama, ja to šādā vai citādā veidā neuzlikt uz papīra, plaukstas, kaut vai uz pirkuma čeka pietiekami ātri, tā var nonēsāties.

Trīs kursus raksturojoši vārdi:
Nepiespiestība, iedvesma, izaugsme."

Komentāri ()

Tālrunis

+371 20038534

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: