Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Gleznošanas kursu pasniedzēja - Madara Gulbis! - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

2015-03-11 / 17:36
Gleznošanas kursu pasniedzēja - Madara Gulbis!

Karjeras ceļš.

Manu profesijas izvēli un ceļu ir ietekmējusi manas bērnības vide – esmu uzaugusi mākslas pilnā pasaulē. Par savas profesijas „krusttēvu” uzskatu holandiešu gleznotāju Rembantu Van Reinu, jo tieši viņa gleznas, kuras redzēju grāmatās kad biju 10 gadus veca, lika manai elpai aizrauties un sajūsmā, apbrīnā sākt domāt – kā gan var uzgleznot tāādu gaismu, tāādu metāla mirdzumu...?

Pirmais personīgais karjeras sasniegums ir nesen savu vecāku dzīvoklī atrastais ar 1983.gadu datētais diploms – Madarai Gulbis par 1.vietu Maskavas mākslas skolu bērnu zīmējumu konkursā. Nemaz nezināju, ka man bija šāds sasniegums. Vai arī toreiz nelikās svarīgi...

Darbs studijā.

Pie darba studijā noveda nejaušība, kā vienmēr nejaušība, laimīgs gadījums un apstākļu sakritība!

Laikam esmu studijā nostrādājusi pārāk īsu laiku, tikai no pagājušā gada septembra - nekādu īpašu kuriozu nav bijis. Tādi īpašie brīži ir tie, kad kursanti, kuri nesen ir sākuši gleznot, kā puķes sāk plaukt un atvērties – viņi sāk gleznot, viņiem sāk sanākt!

Iedvesma.

Viss, kas māksliniekam iedvesmai vajadzīgs ir atrodams dabā. Daba man dod visu – iedvesmu, krāsas, prieku, pareizās proporcijas un noskaņu.

Mēs visi esam radoši. Katra diena ir radošuma pilna. Vai tik mēs to pamanām, vai to tā saucam? Atklāt un attīstīt, var sākot apzināties to. Un būt atvērtam. Tam laikam ir vajadzīga arī mazliet drosme.

Ideju rašanās ir tieši saistīta ar domāšanu, ar gūtajiem iespaidiem. Radošām idejām vēl ir vajadzīgs laiks, pavadīts pašam ar sevi. Apstākļi, kuros vari justies brīvi un atraisīti. Pašam sava domu pasaule. Jā, idejas rodas pašā cilvēkā „iekšā”. Tās var atnākt negaidīti, pat sabiedriskajā transportā.

Trīs kursus raksturojoši vārdi:

Dinamika, dzīvesprieks, cilvēciskums.

Komentāri ()

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: