Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Interjera dizaina kursu pasniedzēja -Taiga Kaļiņina - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

2015-03-07 / 14:34
Interjera dizaina kursu pasniedzēja -Taiga Kaļiņina

Karjeras ceļš ir bijis aizraujošs. Sākotnēji diezgan ilgu laiku projektēju vājstrāvas komunikācijas sabiedriskajām iestādēm. Pirmais lielais un nopietnais projekts bija Ikšķiles vidusskolas jaunā piebūve. Projektēju arī citas skolas, telefona centrāles, krājkases, aptiekas, noliktavas un daudzdzīvokļu ēkas.  Pēc tam sekoja skatlogu mākslinieka-dekoratora periods. Tirdzniecības centra CENTREX darba periodā pievērsos vairāk privātajai telpai- sākumā kā dekorators un šodien jau kā dizainers.

Mans mērķis nav veidot karjeru. Vienkārši patīk sagādāt prieku sev un citiem, un, ja tas izdodas ir milzīga apmierinājuma sajūta. Katrs pabeigtais projekts uz kādu brīdi ir "lielais" sasniegums, ar katru nākamo nāk jauni izaicinājumi, jaunas atklāsmes. Kā šī brīža sasniegumu varētu uzskatīt sadarbību un projektu realizāciju austrumu tirgū.

Darbs studijā.

Studijā mani ieveda gleznotāja un kolēģe Maija Muižniece. Par ko esmu Maijai ļoti pateicīga.

Līdz tam jau biju strādājusi pedagoģijā. Katra jauna tikšanās ir īpašs un neatkārtojams notikums. Katrs ar savu redzējumu netieši mani iedvesmo. Redzot mirdzošās acis, starojošās sejas un gandarījuma smaidus - kļūstu bagātāka.

Ir bijuši dažādi pārsteiguma brīži, bet kuriozi...., šobrīd nenāk prātā.

Iedvesma.

Privātā telpā - tās iemītnieks,
Sabiedriskā - uzņēmuma mērķis,
Projektos - tā tematika utt.,
visnotaļ, tas ir, P A S Ū T Ī T Ā J S!

Iedvesmas vieglākiem meklējumiem iesaku ieklausīties sevī un būt drosmīgam.
Mani iedvesmo apkārtējā vide. Tas var būt - vārds, skatiens, vieta, notikums u.c.

Trīs vārdi, kas raksturo kursu:

IEDVESMA.  DARBS. GANDARĪJUMS.

Komentāri ()

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: