Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Stila kursu pasniedzēja Ineta Lesīte! - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

2015-05-05 / 13:29
Stila kursu pasniedzēja - Ineta Lesīte!

Karjeras ceļš. 

Konkrētas domas nebija, ka kļūšu par stilisti, šo lēmumu pieņēmu jau apzinīgā vecumā. Māksla, mode, skaistums vienmēr saistījuši. Radošais process vienmēr interesējis un bijis blakus.

Pirmais personīgais karjeras sasniegums, kas nāk prātā, ir pirmie projekti, kas saistīti ar žurnāliem un filmēšanu. Bija liela atbildība un veselīgs stress. Vēlāk - pirmo lekciju lasīšana, jo, mācot vai darbojoties ar citiem, arī pašam nepārtraukti ir jāmācās. Jo īpaši stilā, modes pasaulē. Ir jāspēj visam izsekot. Un, protams, arī grāmatas izdošana bija viens no lielākajiem projektiem. 

 Darbs studijā.

Līdz darbam studijā mani noveda interesanta sagadīšanās - te darbojās mana audzēkne, un kādas sarunas gaitā nonācām līdz iespējai iepazīties ar studijas direktoru, kas arī sniedza iespēju te vadīt kursus.

Reiz, vēl Ģertrūdes ielā, bija kuriozs atgadījums, kad tik aktīvi izmantojām elektrību, ka visai studijai uz brīdi tā atslēdzās. Vēl bija ziemas laiks, tad izmantojām šo tumsas mirkli pārdomām par skaisto.

Iedvesma.

Mani noteikti iedvesmo daba, tāpat arī teātris... mūzika, daiļliteratūra, māksla, kolēģu darbi... audzēkņu panākumi.

Radošuma attīstīšanai galvenais ir vēlme, un tad ieraudzīsi iespēju.

Iedvesma var atnākt jebkurā vietā un mirklī. Tas var notikt pēkšņi. Mani idejas parasti apciemo naktīs.

Trīs kursus raksturojoši vārdi:

Harmonija, pilnveidošanās, labsajūta. 

Komentāri ()

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: