Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Zīmēšanas pasniedzēja - Inga Inberga - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

2015-03-07 / 11:17
Zīmēšanas pasniedzēja - Inga Inberga

Karjeras ceļš.

Kopš bērnības ļoti patika zīmēt, tāpēc iestājos Ventspils Mākslas skolā. Jau diezgan agrā vecumā nolēmu, ka iešu mākslas ceļu un no tā arī neatkāpos. Pēc Mākslas skolas beigšanas turpināju mācīties Ventspils Jaunrades nama Tēlotājas mākslas studijā pie mākslinieces Mārītes Klušas, tam sekoja gads Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā un sagatavošanas kursi iestājeksāmeniem Latvijas Mākslas akadēmijā. Šogad absolvēšu Latvijas Mākslas akadēmijas Vides mākslas katedru.

Pirmais personīgais karjeras sasniegums: siltas atmiņas par to, kā mākslas skolā visiem kursiem kopā bija jāzīmē viena multfilma. Un tieši manis uzzīmētais cilvēciņš kļuva par filmiņas galveno varoni, kuru tad visi simtiem reižu zīmēja un pārzīmēja, tā piedodot viņam kustības un multfilmai kopēju stāstu.

Darbs studijā.

Runā, ka visas domas kādreiz materializējas un vēlēšanās piepildās. Bērnībā tiešām domāju, ka kādreiz strādāšu par zīmēšanas skolotāju. Tagad tā noteikti bija vēlēšanās strādāt ar cilvēkiem, dalīties ar to, ko esmu iemācījusies, un tai pašā laikā pilnveidoties un arī mācīties no citiem.

Īpaši ir visi tie brīži, kad es redzu, ka kursants ir tiešām priecīgs un gandarīts par paveikto vai pat mazliet pārsteigts par to, ka viņš mācējis tā uzzīmēt. Tā ir ļoti patīkama sajūta, kad zini, ka esi kādam kaut ko iemācījis.

Iedvesma.

Iedvesmas avoti var būt cilvēki, daba, pilnīgi ikdienišķas lietas un notikumi vai ļoti neparastas situācijas.

Iedvesmai iesaku vērot sev apkārt notiekošās lietas, pievērst uzmanību sīkumiem, ik pa laikam iet uz darbu pa citu ceļu, nepierast pie rutīnas.

Domāju, tas radošas iedvesmas var rasties jebkur. Kaut kas labs var ienākt prātā kā mājās, ilgi domājot, tā arī pēkšņi, ejot pa ielu, vai kādas sarunas vidū. Galvenais neaizmirst un piefiksēt to kaut kur!

Trīs kursu raksturojoši vārdi:

Pacietība, pilnveidošanās, atpūta.

Komentāri ()

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: