Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Zīmēšanas pasniedzēja - Madara Gritāne - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

2015-02-20 / 21:02
Zīmēšanas pasniedzēja - Madara Gritāne

Karjeras ceļš noteikti bija aizraujošs un tāds kas joprojām turpinās. Šobrīd nevaru sevi ietilpināt zem kāda konkrēta profesijas nosaukuma, bet tiecos tuvākajā laikā to formulēt skaidrāk. Ja runā par zīmēšanu, tad tā vienmēr ir bijusi daļa no mana mācību un arī darba procesa, neatņemama ikdienas sastāvdaļa.

Pirmais personīgais karjeras sasniegums, kas nāk prātā, ir prieks un pozitīvas emocijas par paveikto. Bet, ja vērtē praktiskāk, tad zīmējums, ko uzzīmēju aptuveni deviņu gadu vecumā. Par to ieguvu gan medaļu Somijā, gan Latvijas Republikas Kultūras ministrijas apbalvojumu.

Darbs studijā.

Tas nebija plānots solis. Studijā nokļuvu, jo šeit par administratori strādāja mana draudzene, bet nedaudz vēlāk studijas saimnieks Pēteris piedāvāja man pasniegt zīmēšanas stundas. Īpaši ir brīži, kad redzu kursantus aizrāvušos procesā, kā arī gandarītus un priecīgus par paveikto.

Iedvesma.

Iedvesmo dzīve ar visiem tās pārsteigumiem un paradoksiem. Iedvesma ir ik uz soļa, atliek vien trenēt savu jūtību un uzmanību pret apkārtējo pasauli.
Radošuma atklāšanai un attīstīšanai iesaku atbrīvoties, noticēt sev un ļauties fantāzijai.
Vieta, kur vislabāk rodas radošas idejas nav vieta, bet dzīve kopumā, visu nosaka attieksme.

Trīs kursus raksturojoši vārdi:

Iedziļināšanās, pilnveidošanās, mērķtiecība.

Komentāri ()

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: