Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Stila diena. Modes tendences pavasaris/vasara 2014 - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

2014-04-07 / 18:03
Stila diena. Modes tendences pavasaris/vasara 2014

Nav noslēpums, ka mūsdienu sabiedrība arvien lielāku nozīmi pievērš ārējam izskatam, kas sevī ietver ne tikai pienācīgu apģērbu, somu un apavus, bet arī matu sakārtojumu, sejas ādas krāsu un izvēlēto sejas grimu. Ārējais izskats palīdz gūt pārliecinātību par sevi, gūt panākumus personīgajā dzīvē un veicina karjeras izaugsmi. Cilvēks, kas izstaro pārliecinātību par sevi, ir pievilcīgs cilvēks.

Lai palutinātu sevi un atklātu jaunākās modes aktualitātes Alises Rozes Dizaina Studija/mācību centrs 6. aprīlī jau ceturto reizi rīkoja „Stila dienas”, kurās stilistes Ineta Lesīte un Jeļena Veļičko iepazīstināja ar jaunākajām modes tendencēm 2014. gada pavasara/vasaras sezonai.

Pasākumu atklāja stiliste Jeļena Veličko ar prezentāciju par svaigākajām modes tendencēm, kuras laikā tika iepazīstināts ar pavasara/vasaras sezonas krāsu salikumiem. Šajā sezonā aktuāli ir visi pasteļa toņi – maigas, sievišķīgas krāsas, no viegli zilā toņa, līdz elegantam smilšu krāsas tonim un aristokrātiskajam pelēkajam tonim, kas perfekti izceļ detaļas un ādas tonalitāti, nepadarot to bālu. Tāpat īpaša uzmanība pavasara/vasaras sezonā tiek pievērsta izsmalcinātām mežģīnēm, tamborējumiem, zīda un šifrona audumam, garajām kleitām, žaketēm bez piedurknēm, Tankini peldkostīmiem ar pagarināto topu, Retro peldkostīmiem ar paaugstināto joslu vietu un Bondo peldkostīmiem ar krāsu dažādību, liekot īpašu akcentu uz bārkstīm, jau pieminētajām mežģīnēm un tamborējumiem. 

Stila dienas ietvaros stiliste Jeļena Veličko iepazīstināja un vizuāli parādīja uz modeles – vienas no auditorijas meitenēm, aktuālāko pavasara sezonas make-up un dalījās veiksmīgas vizāžas noslēpumos. Izloze noteica, kurām trīs no auditorijas meitenēm, bija iespēja iekrāsot seju pavasarīgās krāsās. Šis pavasaris mums dod iespēju eksperimentēt, jo variāciju acu grimā ir daudz - sākot ar maigi rozā toņiem, pasteļa zaļajiem, oranžajiem un zilajiem toņiem, beidzot ar tumšām kaķacīm un gliteriem pārsātinātu acu krāsojumu. Īpaša uzmanība tiek pievērsta veselīgai, mirdzošai sejas ādai, aktuālākais lūpu krāsas tonis – oranžīgs ar rozā pigmentu. Stiliste dalījās dažādos knifiņos, lai paslēptu, to ko mēs nevēlamies akcentēt, piemēram, īsas skropstas ir jākrāso ar brūnu skropstu tušu, nevis melnu, jo tieši pelēcīgi brūnais tonis vizuāli tās pagarinās.

Stila dienas noslēdza stiliste Ineta Lesīte ar prezentāciju par moderniem aksesuāriem un to saskaņošanu, kā arī ieskatījās vīriešu modes tendencēs 2014. gada pavasara/vasaras sezonai. Aksesuāru pasaulē šogad dominēs grafiti elementi – košas, krāsainas somas kā kastītes, maisiņi ar dekoratīviem elementiem, īpaši skariņām, mugursomas, platas masīvas joslas, rotās dominē stikla un metāliskie elementi, lielas rokassprādzes – vienlaicīgi uz rokas kombinējot divas vai pat trīs rokassprādzes, cepures ar katliņu vai nadziņu, ko papildina lakatiņš, kovboja tipa cepures, ādas cepures, kā arī aizmirstās beretes, modē atgriežas karaliskais un vēsturiskais – smagnēji apavi ar sprādzēm, divās krāsās, kā arī gladiatora puszābaki, tenisčībiņas, apavi ar atvērto purniņu, platformas papēdis – smalks un tievs, viena  no izteiktām aktualitātēm ir zeķes – pusgarās, garās, mežģīņu un tamborētās, kuras parādīsies virs zābaciņa un pat kurpēs. Saulesbriļļu pasaulē dominēs ģeometriskas formas – īpaši riņķa un kaķacs forma, izteikti tumšie, rozā un hamelionu stikliņi, grafiti rāmji. Aktuāls garderobes atsvaidzināšanas elements ir šalles un lakati no zīda un pusvilnas, stiliste iepazīstināja ar dažādiem lakatu sasiešanas veidiem, kas koptēlam piešķīra jaunu izskatu.

Tiesa gan, dāmas, jāatceras, ka neskatoties uz to, ka pavasara/vasaras sezonā dominē masīvas rotas, joslas un apavi, jāatceras, ka zem smagnēji un lieli aksesuāri nenoslēpj nevēlamo, bet gan akcentē.

Alises Rozes Dizaina Studija/mācību centrs atrodas Rīgā, Kr. Barona ielā 59/61 un ir domāts ikvienam, kas vēlas izmēģināt, ko jaunu, piepildīt sen izsapņotu sapni, sevi pilnveidot vai vienkārši padarīt savu ikdienu krāsaināku un aizraujošāku, ievilkot jaunu mākslas un dzīves elpu. Jaunu pasauli, Alises Rozes Dizaina Studija/mācību centrs, piedāvā meklēt kādā no desmit piedāvātajiem kursiem - zīmēšanas, gleznošanas, interjera dizaina veidošanas, ainavu dizaina veidošanas, stila, floristikas, fotografēšanas, ģitārspēles un filmēšanas kursos.

Esi savas dzīves mākslinieks!

 Jaunie Stila kursi. Piesakies! ;)

Komentāri ()

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: