Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Video filmēšanas un montāžas kursi, kas tiek veiksmīgi organizēti jau sesto gadu! - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

2015-02-09 / 18:38
Video filmēšanas un montāžas kursi, kas tiek veiksmīgi organizēti jau sesto gadu!

Alises Rozes Dizaina studija/mācību centrs, uzsākot jauno mācību semestri, piedāvā apgūt Video filmēšanu un montāžu multimēdiju mākslinieka, režisora, DoP Asatuur Keim vadītajos kursos, kas tiek veiksmīgi organizēti jau sesto gadu!

5 mēnešu Video filmēšanas un montāžas kursus - savu autorprogrammu - Asatuurs Keim ir veidojis, iekļaujot gan teorētiskās zināšanas, gan arī praksi. 

Kursa programma kā paliekoša vērtība ir nemainīga jau 6 gadus, taču papildus ierastajām lekcijām, reizi mēnesī notiks arī interneta konferences (video lekcijas tiešraidē), kurās kursantiem būs iespēja konsultēties un uzdot jautājumus. Turklāt pamata programma ik reizi tiek atjaunota līdz ar aktualitātēm audio vizuālo darbu producēšanas nozarē.

Savukārt, iegūtās zināšanas kursanti varēs pārbaudīt pēdējos divos kursa mēnešos ar praksi, kuras ietvaros veidos īsfilmu, kas ļaus apgūt video filmēšanu soli pa solim, kā arī iepazīt un apgūt montēšanas programmu, izveidojot scenāriju un attēlojot ideju ar video kameras starpniecību.

Asatuur Keim lekcijas un nodarbības veidojis vairākos blokos. Katrs bloks sastāv no divu dienu lekcijām un vienu lekciju interneta tiešsaitē, kas sevī iekļauj:

- Kino uzņemšanas process soli pa solim,
- Skaņas ieraksts,
- Gaisma! Teorija un prakse,
- Projekta izstrāde no scenārija līdz gatavai filmai,
- Video montāžas teorija un prakse.

   

Nodarbības notiks klātienē reizi mēnesī sestdienā un svētdienā no plkst. 10:00 līdz plkst. 18:00, ar pusdienu pārtraukumu 13:00-14:00. Papildus tam kā jau minēts notiks interneta konferences, kuru laiki tiks precizēti kursa laikā.

Asatuur Keim savas zināšanas apguvis "London Academy of Media Film & TV" un "Brighton Film School", kā arī pilnveidojis zināšanas dažādos multimediju projektos, gūstot plašu pieredzi Anglijā, Spānijā, Krievijā un ASV.

 Vairāk par Asatuuru Keim un viņa daiļradi šeit!

Savukārt, vairāk par iepriekšējiem Asatuur Keim un Alises Rozes Dizaina studijas/mācību centra darbiem lasi šeit!

Tiekamies kursos, 
Jūsu Alises Rozes dizana studija 

 

 

Komentāri ()

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: