ADOBE PHOTOSHOP KURSI ,
Vakara grupa, piektdienās

Kursu sākums 31.05.2019.
Kursu Beigas 16.08.2019.
Pieteikties līdz 30.05.2019.
Kursu ilgums 3 mēneši
Norises vieta Rīga, Krišjāņa Barona iela 59/61
Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas
Nodarbības laiks 18:30 - 21:00
Nodarbību dienas Piektdiena
Kursantu skaits grupā 8
Cena ar PVN 98.00 €/mēn.
Pilna kursa maksa 294.00 €
ADOBE PHOTOSHOP KURSI

Adobe Photoshop kursu laikā Jūs iemācīsieties apstrādāt, koriģēt, izgriezt un iztaisnot fotogrāfijas, mainīt to izšķirtspēju, pareizi saglabāt publicēšanai internetā un sagatavot maketus drukas darbiem. Strādāt ar maskām, filtriem un korekcijas slāņiem. Apgūt populārākās retušēšanas komandas. Kursa laikā jūs varēsiet sagatavot savu darbu portfolio un novērtēt citu kursu dalībnieku darbus. Adobe Photoshop kursi notiek piektdienu vakaros.

Andris Krastiņš Galerija

Pedagogs

Andris Krastiņš

"Man patīk mans darbs. Strādāju par pasniedzēju jau daudzus gadus. Vienmēr cenšos pieturēties pie principa - izskaidrot un iemācīt sarežģītas lietas pēc iespējas vienkāršākā veidā. Mums visapkārt ir tik daudz pārsteidzoši skaista un interesanta, ja vien paši spējam to saskatīt un novērtēt."

Vairāk

Kursa programma: 1.nodarbība: Populārāko datorgrafikas programmu īss apskats. To pielietojums. Vektorgrafikas un rastra grafikas atšķirība. Iepazīšanās ar Photoshop programmu. Paletes. Instrumenti. Kontrolpanelis. 3 ekrāna režīmi. Programma Bridge. Palielināšanas, samazināšanas komandas. Vienkāršākie attēla iezīmēšanas instrumenti. Quick Selection Tool. Iezīmētās daļas labošana. Krāsu izvēle un iezīmētās daļas iekrāsošana. Komanda Stroke. Dažas no Image Adjustments komandām (Brightness/Contrast, Hue/Saturation, Black & White). Jpg formāts un tā pielietojums. Mājas darbs.

2.nodarbība: Atkārtojums par iezīmēšanas komandām. Magic Wand Tool. Komanda Select – Inverse. Slāņi. Dažādi veidi kā nokopēt izveidotos slāņus. Refine Edge un Feather komandas. Fotomontāžas veidošana. Psd formāts. Auto Select komanda. Ātrās maskas režīms. Filtri. Foto rāmīša izveidošana, izmantojot ātro masku un filtrus. Komanda Levels. Histogramma. Mājas darbs.

3.nodarbība: Instruments Eraser Tool un Magic Eraser Tool. Maskas. Fotomontāžas veidošana, izmantojot maskas. Dažas no retušēšanas komandām, izmantojot maskas. Komanda Invert. Maskas izveidošana no iezīmētās attēla daļas. Komanda Paste Into. Mājas darbs.

4.nodarbība: Fotomatricas un monitora izšķirtspēja. Kā pārbaudīt attēla izmēru drukas darbiem? Attēla kvalitāte palielinot vai samazinot pikseļu skaitu. Crop Tool un attēla iztaisnošana. Attēla asuma palielināšana. RGB un CMYK krāsu modelis. Krāsu paletes izveidošana. Krāsu pārejas veidošana. Mājas darbs.

5.nodarbība: Brush Tool. Brush Tool noregulēšana. Fona attēla izveidošana ar Brush Tool. Zīmēšanas komandas. Dažādi gatavas formas objekti. Slāņu stili. Mājas darbs.

6.nodarbība: Vektorgrafikas instrumenti. Darbs ar Instrumentu Spalva (Pen Tool). Path Selection Tool un Direct Selection Tool. Kontūras izveidošana un saglabāšana. Palete Path. Kontūras pārveidošana par iezīmētu laukumu. Vektorgrafikas maskas. Mājas darbs.

7.nodarbība: Teksts. Burtu un rindkopu noformējums. Teksta pievienošana kontūrai. Teksta ievietošana zīmēta objekta iekšpusē. Darbs ar maza izmēra burtiem (Screen fonts). Dažādi teksta efekti. Clipping maskas. Mājas darbs.

8.nodarbība: Maketu veidošana drukas darbiem Pdf formāts. Slāņu apvienošana. Web banneru veidošana. Jpg, gif, png formāti to atšķirība un pielietojums. Mājas darbs.

9.nodarbība: Filtrs Liquify. Animētu banneru veidošana. Animācijas iespējas programmā Photoshop. Dažas no video montāžas iespējām. Mājas darbs.

10.nodarbība: Darbs ar RAW formāta attēliem. Papildus iespējas deformēt objektus un aizkrāsot fonu. Retušēšanas komandas. Populārākie efekti un to pielietojums. Mājas darbs.

11.nodarbība: Sapludināšanas režīmi (Blending Modes). Korekcijas slāņi. Smart Objekti. Automātisko darbību ierakstīšana un saglabāšana. Alpha maskas. Sarežģītas formas objektu izgriešana. Refine Mask komanda. Mājas darbs.

12.nodarbība: Svarīgāko komandu atkārtojums. Izpildīto mājas darbu demonstrēšana un analizēšana.

Pēc kursu beigšanas jūs mācēsiet apstrādāt, koriģēt, izgriezt un iztaisnot fotogrāfijas. Mainīt fotogrāfiju izmēru, izšķirtspēju, pareizi saglabāt publicēšanai internetā un sagatavot maketus drukas darbiem. Strādāt ar zīmēšanas instrumentiem, krāsu pārejām un dažādu fotoefektu veidošanu. Atvērt un koriģēt RAW formāta failus. Papildināt izveidotos maketus ar tekstu un pielietot teksta efektus. Veidot fotokolāžas un attēlus, kurus var izmantot kā fona bildes. Strādāt ar maskām, filtriem un korekcijas slāņiem. Apgūt populārākās retušēšanas komandas. Papildus apskatīsim kā ar Photoshop palīdzību var izveidot animētus attēlus un apstrādāt video failus. Kursa laikā jūs varēsiet sagatavot savu darbu portfolio un novērtēt citu kursu dalībnieku darbus.

Cenā iekļauta sagatavota vieta darbam (datori ar nepieciešamajām programmām, foto studija, projektors u.c.), tējas/kafijas un cepumu pauzes.

Pēc kursa beigām tiek izsniegta apliecība par praktisko darbu veikšanu un teorijas noklausīšanos atbilstoši LR Izglītības likumam par pieaugušo neformālo izglītību.

N.B. Uz nodarbībām Jums jāņem līdzi klade pierakstiem, rakstāmpiederumi.

Vakara grupa, piektdienās

Kursu sākums 31.05.2019.
Kursu Beigas 16.08.2019.
Pieteikties līdz 30.05.2019.
Kursu ilgums 3 mēneši
Norises vieta Rīga, Krišjāņa Barona iela 59/61
Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas
Nodarbības laiks 18:30 - 21:00
Nodarbību dienas Piektdiena
Kursantu skaits grupā 8
Cena ar PVN 98.00 €/mēn.
Pilna kursa maksa 294.00 €

Komentāri ()

Tālrunis

+371 20038534

Pieteikšanās kursiem

Paldies par pieteikumu.
Rēķinu un programmas aprakstu Jūs saņemsiet savā e-pastā tuvāko 3 dienu laikā!

Kursi:
Vārds, Uzvārds:
Personas kods:
E-pasts:
Telefons:
Deklarētā adrese:
Pieteikuma mērķis:
Uzņēmuma rekvizīti:
Dāvanu karte:
Apmaksas veids:
Uzzinājāt par mums no:
Cita informācija:
Es vēlos saņemt jaunumus e-pastā
Esmu iepazinies ar noteikumiem, piekrītu tiem (sīkāk noteikumus lasīt spiežot šeit)

Jautājumu / ierosinājumu forma

Jūsu jautājumu saņēmām.
Drīzumā atbildēsim.

E-pasts:
Teksts: