Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Adobe Illustrator, trešdiena, vakars - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

GRAFISKĀ DIZAINA KURSI ,
ONLINE: Adobe Illustrator, otrdiena, vakara grupa

Kursu sākums 19.09.2023.
Kursu Beigas 07.11.2023.
Pieteikties līdz 18.09.2023.
Kursu ilgums 2 mēneši
Norises vieta Online
Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas
Nodarbības laiks 18:30 - 21:00
Nodarbību dienas Otrdiena
Kursantu skaits grupā 8
Brīvas vietas grupā 1
Cena ar PVN 76.00 €/mēn.
Pilna kursa maksa 152.00 €
Andris Krastiņš Galerija

Pedagogs

Andris Krastiņš

"Man patīk mans darbs. Strādāju par pasniedzēju jau daudzus gadus. Vienmēr cenšos pieturēties pie principa - izskaidrot un iemācīt sarežģītas lietas pēc iespējas vienkāršākā veidā. Mums visapkārt ir tik daudz pārsteidzoši skaista un interesanta, ja vien paši spējam to saskatīt un novērtēt."

Vairāk

Kursi notiks tiešsaistē!

Adobe Illustrator ir visbiežāk lietotā profesionāla līmeņa vektorgrafikas programma, kuru izmanto miljoniem dizaineru un mākslinieku visā pasaulē. Mācību kurss ir paredzēts tiem, kas vēlas apgūt šo programmu no pašiem pamatiem līdz sarežģītu darbu veidošanai. Kurss veidots tā, lai varētu apgūt dažādu komandu un instrumentu lietošanu, izpildot praktiskus uzdevumus gan nodarbību laikā, gan apgūto komandu atkārtošanu, pildot mājas darbus.

Pēc mācību kursa beigšanas jūs varēsiet strādāt ar visām svarīgākajām Illustrator komandām un patstāvīgi veidot dažādus darbus  - sākot no vizītkartes, ielūguma, plakāta vai firmas logo, līdz sarežģītu zīmējumu un maketu noformēšanai.

Kursa programma: 

1.nodarbība: Ievads darbam ar Illustrator. Populārākās datorgrafikas programmas un to pielietojums. Illustrator versijas. Vektorgrafikas un rastra grafikas atšķirības. Jauna dokumenta izveidošana. Instrumentu un paneļu izvietojums. Taisnstūra un Ovāla zīmēšanas instrumenti. Objektu iezīmēšana. Objekta palielināšana, samazināšana, pārvietošana, pagriešana. Zoom komandas un lapas pārvietošana. Koordinātes un Lineāls. Objektu novietojums uz lapas. Mērvienības. Vienādu objektu izveidošana un kopēšana. Kopēšana vienādā attālumā. Objektu izlīdzināšana. Objektu sagrupēšana. Isolation Mode. Mājas darbs.

2.nodarbība: Logo zīmēšana. Rounded Rectangle Tool, Polygon Tool, Star Tool. Stūru noapaļošana. Pathfinder. Shape Builder Tool. Komanda Rotate un instruments Rotate Tool. Reflect Tool. Arc Tool, Spiral Tool, Rectangular Grid Tool un Polar Grid Tool. Līnijas noformēšana. Līniju savienošana. Palīgrūtiņas un palīglīnijas. Dinamiskās palīglīnijas. Logo zīmēšana, izmantojot apgūtās komandas. Mājas darbs.

3.nodarbība: Darbs ar tekstu. Virsrakstu un rindkopu teksts. Dažādas teksta noformēšanas komandas. Area Type Options. Text Wrap. Teksta pārveidošana par zīmējumu. Papildus komandas, strādājot ar tekstu. Mājas darbs.

4.nodarbība: Maketa veidošana. Krāsu modelis. Krāsu paraugi. Eyedropper Tool. Krāsu pārejas veidošana. Krāsu pārejas pievienošana tekstam. Attēlu sagatavošana. Fotogrāfiju ievietošana programmā Illustrator. Links. Maskas. Artboards. Dokumenta saglabāšana drukai, pdf formāts. Attēla saglabāšana internetam. Zīmējuma saglabāšana ar caurspīdīgu fonu. Mājas darbs.

5.nodarbība: Sarežģītas formas objektu zīmēšana. Darbs ar instrumentu Spalva. Taisnas, lauztas un izliektas līnijas zīmēšana. Attēlu pārzīmēšana. Papildus iespējas attēla pārzīmēšanai. Instruments Zīmulis. Mājas darbs.

6.nodarbība: Illustrator otas. Calligraphic Brushes. Art Brushes. Scatter Brushes. Bristle Brushes. Pattern Brushes. Brushes palete. Otu bibliotēkas. Jaunas otas izveidošana, labošana un nodzēšana. Otas pievienošana tekstam un teksta pārveidošana par otu. Zīmējuma noformēšana ar dažāda veida otām. Blob Brush Tool. Mājas darbs.

7.nodarbība: Speciālas komandas un efekti. Illustrator Patterns un to veidošana. Width Tool. Mesh Tools. Gradient Mesh. Freeform Gradient. Blend Tool. Perspective Grid Tool. 3D Objekti. Mājas darbs.

8.nodarbība: Darba automatizēšana. Simboli un simbolu bibliotēkas. Global Colors, Recolor Artwork, Live Paint. Trasēšanas komandas. Mājas darbs.

Lai apmeklētu kursus Jums būs nepieciešama Adobe Illustrator programma savā datorā!!!

Pēc kursa beigām tiek izsniegta apliecība par praktisko darbu veikšanu un teorijas noklausīšanos atbilstoši LR Izglītības likumam par pieaugušo neformālo izglītību.

ONLINE: Adobe Illustrator, otrdiena, vakara grupa

Kursu sākums 19.09.2023.
Kursu Beigas 07.11.2023.
Pieteikties līdz 18.09.2023.
Kursu ilgums 2 mēneši
Norises vieta Online
Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas
Nodarbības laiks 18:30 - 21:00
Nodarbību dienas Otrdiena
Kursantu skaits grupā 8
Brīvas vietas grupā 1
Cena ar PVN 76.00 €/mēn.
Pilna kursa maksa 152.00 €

Komentāri ()

Pieteikšanās kursiem

Paldies par pieteikumu.
Rēķinu un programmas aprakstu Jūs saņemsiet savā e-pastā tuvāko 3 dienu laikā!

Kursi:
Vārds, Uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Telefons:
Deklarētā adrese:
Pieteikuma mērķis:
Uzņēmuma rekvizīti:
Dāvanu karte:
Apmaksas veids:
Uzzinājāt par mums no:
Cita informācija:
Es vēlos saņemt jaunumus e-pastā
Esmu iepazinies ar noteikumiem, piekrītu tiem (sīkāk noteikumus lasīt spiežot šeit)