Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Pirmdiena, dienas grupa - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

INTERJERA DIZAINA KURSI,
ONLINE SketchUp kurss: Otrdiena, rīta grupa

Kursu sākums 03.01.2023.
Kursu Beigas 07.02.2023.
Pieteikties līdz 01.01.2023.
Kursu ilgums 1,5 mēnesis
Norises vieta Online
Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas
Nodarbības laiks 10:00 - 12:30
Nodarbību dienas Otrdiena
Kursantu skaits grupā 8
Cena ar PVN 98.00 €/mēn.
Pilna kursa maksa 147.00 €
INTERJERA DIZAINA KURSI

Cilvēkam vienmēr gribējies uzlabot savu dzīves telpu. Nevar apgalvot, ka tādēļ radušies pirmie gleznojumi uz alu sienām, bet  vēlāk dažādi mākslas stili nomainījuši viens otru tieši šī iemesla dēļ.
Mums vienmēr liekas, ka telpas, kurās uzturamies vai dzīvojam ir:  par šauru/plašu,  tumšu/gaišu, garlaicīgu/spilgtu. Ļoti daudz ko no tā mēs paši  ar minimāliem līdzekļiem varētu mainīt, ja zinātu kaut daļiņu no tā, ko prot interjera mākslinieki. Savu dzīvokli/ māju  paši varam pārveidot par savas dzīves skatuvi, uzklausot profesionālu dizaineru padomus.

Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

Arnita Graumane

Pedagogs

Arnita Graumane

"Uzskatu, ka interjera dizains ir mērķtiecīga darbība – risināt, radīt un veidot telpu, kura spētu būt mainīga, spējīga pielāgoties un attīstīties, atbilstoši lietotāja tā brīža vajadzībām, vienlaicīgi sniedzot prieku un labsajūtu."

Vairāk

INTERJERA DIZAINA PROJEKTA IZSTRĀDES kurss

SketchUp datorprogrammas apguve. Projekta dokumentācijas izstrāde ar LayOut. Pamata kurss BEZ priekšzināšanām.

Lai apmeklētu kursus Jums būs nepieciešama SketchUp programma savā datorā!!!

Anotācija
Sešu nodarbību cikls sniegs ieskatu dizaina projektu izstrādes pamatprincipos darbā ar SketchUp un dokumentācijas sagatavošanā ar LayOut. Katra atsevišķa nodarbība veltīta konkrētai tēmai un kopumā sniegs pārskatu par procesu, sākot no kopējas vīzijas un koncepcijas definēšanas līdz detalizētu tehnisko rasējumu izstrādei.

Mērķauditorija – cilvēki, kurus interesē telpu plānošana, pilnveidošana un aprīkošana, kuri vēlas iemācīties attēlot un realizēt savas idejas 3D vidē, kā arī iegūt izpratni par praktisku un estētisku vides veidošanu.

Programma:
1.nodarbība: Dizaina projekts. Lietotāja profils. Telpa un uzmērījumi. Telpas analīze un problēmas definēšana. Tehniskais uzdevums.
SketchUp: Sagatavošanās darbam SketchUp vidē. Pamata funkciju un rīku apskats. 3D modelēšanas pamati. Apjoms un forma. Grupas un komponenti. Uzmērījumu plāns.
2.nodarbība: Ergonomika. Zonējums. Koncepcija.
SketchUp: 3D telpas modelēšana. Slāņi. Krāsas un tekstūras. Komponentu bibliotēka.
3.nodarbība: Kompozīcija un krāsa. Kontrolmērījumi.
SketchUp: Telpas funkcionālais plāns.
4.nodarbība: Materiāli un to īpašības, mēbeles. Apgaismojuma veidi. Elektropieslēgumi un apgaismojums. Dizaina projekta dokumentācija, noformēšanas un prezentēšanas specifika.
SketchUp: Gaisma, ēna un migla. Stili. Griezumi. Scēnas. Animācija. Prezentācija.
5.nodarbība:
SketchUp: Projekta izstrāde. Sagatavošana darbam ar LayOut.
6.nodarbība:
LayOut: Rasējuma lapu noformējums. Darbs ar SketchUp modeli. Dizaina projekta rasējumi. Specifikācijas. Perspektīvas. Projektu apspriešana.

Sasniedzamie rezultāti
Kursa praktiskajās nodarbībās gūsiet iespēju izstrādāt savas personīgās telpas dizaina projektu, kā arī iegūtās zināšanas būs noderīgas citu dažādas sarežģītības telpas vai telpu grupas dizaina projektu izstrādei, prezentācijai un realizācijai.

Pēc kursa beigām tiek izsniegta apliecība par praktisko darbu veikšanu un teorijas noklausīšanos atbilstoši LR Izglītības likumam par pieaugušo neformālo izglītību.

Ļaujiet Alises Rozes dizaina studijai Jūs iedvesmot. Esiet savas dzīves mākslinieki!

ONLINE SketchUp kurss: Otrdiena, rīta grupa

Kursu sākums 03.01.2023.
Kursu Beigas 07.02.2023.
Pieteikties līdz 01.01.2023.
Kursu ilgums 1,5 mēnesis
Norises vieta Online
Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas
Nodarbības laiks 10:00 - 12:30
Nodarbību dienas Otrdiena
Kursantu skaits grupā 8
Cena ar PVN 98.00 €/mēn.
Pilna kursa maksa 147.00 €

Komentāri ()