Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Interjera dizaina kursi Arnitas Graumanes vadībā - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

INTERJERA DIZAINA KURSI,
ONLINE: Otrdiena, vakara grupa

Kursu sākums 14.03.2023.
Kursu Beigas 05.09.2023.
Pieteikties līdz 12.03.2023.
Kursu ilgums 6.5 mēneši
Norises vieta Online
Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas
Nodarbības laiks 18:00 - 20:30
Nodarbību dienas Otrdiena
Kursantu skaits grupā 8
Cena ar PVN 98.00 €/mēn.
Pilna kursa maksa 637.00 €
INTERJERA DIZAINA KURSI

Cilvēkam vienmēr gribējies uzlabot savu dzīves telpu. Nevar apgalvot, ka tādēļ radušies pirmie gleznojumi uz alu sienām, bet  vēlāk dažādi mākslas stili nomainījuši viens otru tieši šī iemesla dēļ.
Mums vienmēr liekas, ka telpas, kurās uzturamies vai dzīvojam ir:  par šauru/plašu,  tumšu/gaišu, garlaicīgu/spilgtu. Ļoti daudz ko no tā mēs paši  ar minimāliem līdzekļiem varētu mainīt, ja zinātu kaut daļiņu no tā, ko prot interjera mākslinieki. Savu dzīvokli/ māju  paši varam pārveidot par savas dzīves skatuvi, uzklausot profesionālu dizaineru padomus.

Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

Arnita Graumane

Pedagogs

Arnita Graumane

"Uzskatu, ka interjera dizains ir mērķtiecīga darbība – risināt, radīt un veidot telpu, kura spētu būt mainīga, spējīga pielāgoties un attīstīties, atbilstoši lietotāja tā brīža vajadzībām, vienlaicīgi sniedzot prieku un labsajūtu."

Vairāk

Alises Rozes Dizaina studijas mācību centra Interjera dizaina kurss paredzēts ikvienam interesentam. Programmas apguve dod priekšstatu par telpas uztveri, interjera veidošanas pamatprincipiem un telpas projektēšanas specifiku, balstoties uz dizaina kompozīcijas pamatprincipiem, formas uzbūvi, ergonomiku, cilvēka un telpas elementu mijiedarbību. 

Programma:
1.nodarbība: Interjera dizains. Interjera dizainera profesija. Telpas attīstības vēsture. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi. Diplomprojekta uzdevuma izsniegšana.
2.nodarbība: Dizaina projekta etapi. Noformēšanas un prezentēšanas specifika. Profesionālā grafika. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi. 
3.nodarbība: Kompozīcijas pamati. Koloristikas pamati. Telpas uztveres pamatprincipi. Mērogs. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi.
4.nodarbība: Dizaina domāšana. Ideja un koncepcija. Stilizācija un simboli interjerā. Kolāžas. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi.
5.nodarbība: Interjera skices. Interjera zīmējums. Rasēšanas pamati. Telpas grafiskā un telpiskā modelēšana. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi.
6.nodarbība: Diplomprojekta izstrāde. Praktiskā nodarbība: Telpas apsekošana, uzmērījumi un analīze. Literatūras studijas un skices.
7.nodarbība: Interjera un mēbeļu stilu apskats. Mūsdienu tendences interjera un mēbeļu dizainā. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi.
8.nodarbība: Dzīvojamās vides ilgtspējīgs dizains. Universālais dizains un vides pieejamība. Labklājības dizains. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi.
9.nodarbība: Diplomprojekta izstrāde. Praktiskā nodarbība: Koncepcijas klauzūra. Apspriešana un izvērtēšana.
10.nodarbība: Ergonomikas pamati. Telpas elementu gabarīti, forma, materiāli. Telpas rekonstrukcija. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi.
11.nodarbība: Interjera funkcionālie aspekti. Zonējums. Dzīvojamo un sabiedrisko telpu interjers. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi. Diplomprojekta izstrāde, apspriešana.
12.nodarbība: Interjera un mēbeļu materiāli. Tehniskās un dekoratīvās īpašības. Interjera iekārtas un aksesuāri. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi. Diplomprojekta izstrāde, apspriešana. 
13.nodarbība: Iebūvējamo mēbeļu un iekārtu projektēšana. Materiāli. Furnitūra. Aksesuāri. Sadzīves tehnika. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi. 
14.nodarbība: Virtuves mēbeļu projekts. Elektopieslēgumu plāns. Furnitūras un iekārtu specifikācija. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi.
15.nodarbība: Dabīgais un mākslīgais apgaismojums. Elektroinstalāciju plāns. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi.
16.nodarbība: Tekstils interjerā. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi. Diplomprojekta izstrāde, apspriešana.
17.nodarbība: Interjera dekorēšana. Dizains un amatniecība. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi.
18.nodarbība: Interjera dizainera un klienta mijiedarbība. Projekta dokumentācija. Autoruzraudzība. Praktiskā nodarbība: Tematiski uzdevumi. Diplomprojekta noformēšana.
19.nodarbība: SkechUp: Pamatkurss. 
20.nodarbība: SkechUp: Interjera modelēšana.
21.nodarbība: SkechUp: Interjera 3D izstrāde.
22.nodarbība: SkechUp: Apgaismojums. 
23.nodarbība: SkechUp: Renderēšana.
24.nodarbība: SkechUp: Diplomprojekta noformēšana. 
25.nodarbība: Diplomprojekta sagatavošana prezentācijai.
26.nodarbība: Diplomprojekta prezentācija.

Interjera dizaina kursu noslēgumā spēsi attīstīt un realizēt savas radošās idejas. Prasme prezentēt dizaina konceptuālo ieceri un spēja profesionāli argumentēt savu viedokli, pielietojot attiecīgu nozares terminoloģiju. Skicēšanas un individuālas profesionālās grafikas prasmju attīstības veicināšana, prasmes izmantot datortehnoloģijas. Spēja patstāvīgi izvērtēt un risināt telpas un funkcijas attiecības, prasme veikt nepieciešamos uzmērījumus, izstrādāt estētisku koloristiku, izvēlēties apdares materiālus, mēbeles, interjera elementus un apgaismojuma risinājumus. Zināšanas un praktiskas iemaņas interjera projektu izstrādei, to realizācijai un autoruzraudzības organizēšanai.

Kursa ietvaros teorētiskās nodarbības papildinās praktiska darbošanās, vērtēšana, salīdzināšana, analizēšana. Individuāla diplomprojekta izstrāde ļaus nostiprināt gūtās zināšanas un prasmes, dos pārliecību par savu profesionālo izaugsmi.

Cenā iekļauta sagatavota vieta darbam, datori ar nepieciešamajām programmām, mācību materiāli, tējas/kafijas un cepumu pauzes.

Uz nodarbībām jāņem līdz: zīmēšanai, rasēšanai, krāsošanai un kolāžām nepieciešamie materiāli, kas tiks precizēti nodarbību laikā.

Pēc kursa beigām tiek izsniegta apliecība par praktisko darbu veikšanu un teorijas noklausīšanos atbilstoši LR Izglītības likumam par pieaugušo neformālo izglītību.

Interjera dizaina kursi iesācējiem Rīgā

 
ONLINE: Otrdiena, vakara grupa

Kursu sākums 14.03.2023.
Kursu Beigas 05.09.2023.
Pieteikties līdz 12.03.2023.
Kursu ilgums 6.5 mēneši
Norises vieta Online
Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas
Nodarbības laiks 18:00 - 20:30
Nodarbību dienas Otrdiena
Kursantu skaits grupā 8
Cena ar PVN 98.00 €/mēn.
Pilna kursa maksa 637.00 €

Komentāri ()

Tālrunis

+371 20038534

Pieteikšanās kursiem

Paldies par pieteikumu.
Rēķinu un programmas aprakstu Jūs saņemsiet savā e-pastā tuvāko 3 dienu laikā!

Kursi:
Vārds, Uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Telefons:
Deklarētā adrese:
Pieteikuma mērķis:
Uzņēmuma rekvizīti:
Dāvanu karte:
Apmaksas veids:
Uzzinājāt par mums no:
Cita informācija:
Es vēlos saņemt jaunumus e-pastā
Esmu iepazinies ar noteikumiem, piekrītu tiem (sīkāk noteikumus lasīt spiežot šeit)

Jautājumu / ierosinājumu forma

Jūsu jautājumu saņēmām.
Drīzumā atbildēsim.

Jūsu e-pasts:
Teksts: