ONLINE KURSI,
Adobe Photoshop, trešdiena, vakara grupa

Kursu sākums 20.10.2021.
Kursu Beigas 24.11.2021.
Pieteikties līdz 17.10.2021.
Kursu ilgums 1,5 mēnesis
Norises vieta Online
Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas
Nodarbības laiks 18:00 - 20:30
Nodarbību dienas Trešdiena
Kursantu skaits grupā 8
Cena ar PVN 76.00 €/mēn.
Pilna kursa maksa 114.00 €
Andris Krastiņš Galerija

Pedagogs

Andris Krastiņš

"Man patīk mans darbs. Strādāju par pasniedzēju jau daudzus gadus. Vienmēr cenšos pieturēties pie principa - izskaidrot un iemācīt sarežģītas lietas pēc iespējas vienkāršākā veidā. Mums visapkārt ir tik daudz pārsteidzoši skaista un interesanta, ja vien paši spējam to saskatīt un novērtēt."

Vairāk

Kursa programma: 

1.nodarbība: Photoshop paletes un instrumenti, kontrolpanelis. Darbs ar RAW formāta attēliem. Attēla atvēršana programmā Photoshop. Palielināšanas, samazināšanas un pārvietošanas komandas. Attēla izmērs. Attēla kvalitāte palielinot vai samazinot pikseļu skaitu. Crop Tool un attēla iztaisnošana. Jpg formāts.

2.nodarbība: Kontrolpanelis un 3 ekrāna režīmi. Komanda Image – Duplicate. Daži Photoshop programmas uzstādījumi. Dažas no Image Adjustments komandām. Komanda Levels. Histogramma. History paletes noregulēšana. Komanda Revert. Vienkāršākie attēla iezīmēšanas instrumenti. Instruments Lasso. Komanda Select – Inverse. Select and Mask komandkarte. Iezīmētās daļas transformēšana. Daudzstūra Lasso. Magic Wand Tool. Ātrās maskas režīms.Instruments Ota. Color Range.

3.nodarbība: Slāņi. Auto Select komanda. Dažādi failu formāti. Fotomontāžas veidošana, izmantojot slāņus. Dažādi veidi kā nokopēt slāņus. Krāsu izvēle un iezīmētās daļas iekrāsošana. Slāņu maskas. Komanda Invert. Korekcijas slāņi un maskas. Dažāda veida Otu izmantošana. Fotomontāžas veidošana, izmantojot maskas. Maskas izveidošana no iezīmētās attēla daļas. Maskas izveidošana, izmantojot krāsu pārejas instrumentu.

4.nodarbība: Sarežģītas formas objektu izgriešana. Select and Mask komanda. Krāsu korekcija, krāsu kanāli. Alpha maskas. Color Match. Gradient Map. Sapludināšanas režīmi.

5.nodarbība: Retušēšanas instrumenti. Dažādas retušēšanas komandas. Frequency Separation. Instrumenti Dodge un Burn.

6.nodarbība: Content-Aware. Filtrs Liquify. Smart Objekti. Automātisko darbību ierakstīšana un saglabāšana. Color Lookup. Daži populāri efekti un to pielietojums.

Lai apmeklētu kursus Jums būs nepieciešama Adobe Photoshop programma savā datorā!!!

Pēc kursu beigšanas jūs mācēsiet apstrādāt, koriģēt, izgriezt un iztaisnot fotogrāfijas. Mainīt fotogrāfiju izmēru, izšķirtspēju, pareizi saglabāt publicēšanai internetā. Strādāt ar zīmēšanas instrumentiem, krāsu pārejām un dažādu fotoefektu veidošanu. Atvērt un koriģēt RAW formāta failus. Strādāt r maskām, filtriem un korekcijas slāņiem. Kursa laikā jūs varēsiet sagatavot savu darbu portfolio un novērtēt citu kursu dalībnieku darbus.

Pēc kursa beigām tiek izsniegta apliecība par praktisko darbu veikšanu un teorijas noklausīšanos atbilstoši LR Izglītības likumam par pieaugušo neformālo izglītību.

Adobe Photoshop, trešdiena, vakara grupa

Kursu sākums 20.10.2021.
Kursu Beigas 24.11.2021.
Pieteikties līdz 17.10.2021.
Kursu ilgums 1,5 mēnesis
Norises vieta Online
Nodarbības ilgums 3 akadēmiskās stundas
Nodarbības laiks 18:00 - 20:30
Nodarbību dienas Trešdiena
Kursantu skaits grupā 8
Cena ar PVN 76.00 €/mēn.
Pilna kursa maksa 114.00 €

Komentāri ()

Tālrunis

+371 28471601

Pieteikšanās kursiem

Paldies par pieteikumu.
Rēķinu un programmas aprakstu Jūs saņemsiet savā e-pastā tuvāko 3 dienu laikā!

Kursi:
Vārds, Uzvārds:
Personas kods:
Jūsu e-pasts:
Telefons:
Deklarētā adrese:
Pieteikuma mērķis:
Uzņēmuma rekvizīti:
Dāvanu karte:
Apmaksas veids:
Uzzinājāt par mums no:
Cita informācija:
Es vēlos saņemt jaunumus e-pastā
Esmu iepazinies ar noteikumiem, piekrītu tiem (sīkāk noteikumus lasīt spiežot šeit)