Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Par ARstudio.lv - hobija un mākslas kursiem - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

Par mums

ESI SAVAS DZĪVES MĀKSLINIEKS!


Nodrošinam MĀKSLAS UN DIZAINA kursus pieaugušajiem Rīgas centrā jau 15 gadus! Apgūsti gleznošanu, zīmēšanu, interjera un ainavu dizaina, foto, grafisko dizainu, stila kursus, floristiku profesionālu pasniedzēju, mākslinieku vadībā  pie mums Alises Rozes Dizaina studijas mācību centrā - Rīgā, Kr. Barona 59/61! 

Kursi paredzēti BEZ PRIEKŠZINĀŠANĀM, vai tiem, kas vēlas papildināt savas jau esošās prasmes. Ja Tev ir ieinteresējuši mūsu radošie kursi, tiem pieteikties Tu vari mūsu mājas lapas kursu sadaļā ARSTUDIO.LV/KURSI, labajā pusē, aizpildot pieteikumu anketu, un mēs ar Tevi sazināsimies!

Mūsu studijā tu atradīsi savas otrās mājas - patīkamu, māksliniecisku gaisotni, kur vari relaksēties un draudzīgu, radošu vidi!


Zinātnieki pierādījuši, ka savas dzīves laikā cilvēks izmanto tikai ap 10 % no sava radošā potenciāla, bet pārējie 90 %  neizmantoti un neattīstīti vienkārši aiziet zudumā. Tas arī varētu būt visticamākais  izskaidrojums, kādēļ tik daudz cilvēku vaļasprieki radikāli atšķiras no reiz izvēlētās mūža pamatnodarbes.

Sevis pilnveidošana kā vaļasprieks ir nebeidzami svētki dvēselei un atpūta pēc ikdienas rutīnas, pāris stundiņas mūsu laika, kurus veltīt tikai sev, un tam ko vēlamies. Ir taču dzirdēti stāsti par cilvēkiem, kuru dzīve aprobežojas tikai ar eksistencionāliem jautājumiem, un tas, sliktākajā  gadījumā, var pat  novest līdz depresijai.

Nedaudz vēstures

Latvieši vienmēr apzināti vai neapzināt, neskatoties uz smagajiem dzīves un darba apstākļiem, ir tiekušies pēc dailes un radošas pašizpausmes.

 Vēsturiski par to liecina mūsu krāšņie etnogrāfiskie novadu svētku tērpi, poētiskais  dzīves  skatījums  dainās, iekoptie puķu dārziņi pie zemnieku sētām un ziedošās kalpu sievu palodzes.

Īpašs stāsts ir latviešu izteiktā dramatiskās mākslas tradīcija. Lugas tika iestudētas un  uzvestas  ne tikai brīvdabā – izmantoja  gan  klētis, gan krogu  lielās istabas.

 19.gadsimtā  talantīgākie un neatlaidīgākie  Latvijas jaunieši  vizuālās mākslas apgūt brauca uz  ārzemēm – pārsvarā Krieviju  un Vāciju.

Pēc Latvijas Brīvības cīņu pabeigšanas jau 1919. gada augustā tika nodibināta Latvijas Mākslas akadēmija. Šis fakts vien liecina par akūto nepieciešamību pēc šādas mākslas izglītības iestādes arī  daudzus desmitus gadu atpakaļ.  Nekas nav mainījies arī šodien.

Alternatīvu meklējumi

Joprojām meklējam alternatīvas  jebkuram piedāvājumam, cenzdamies  atrast ko interesantāku, lētāku,  ērtāku  vai kā savādāk  tieši mums pievilcīgu. Pēc garas darba dienas birojā, vēlamies smelties pozitīvas emocijas draudzeņu lokā vai pašas savām rokām radīt kaut ko skaistu un neatkārtojamu.

 Mūsu atrašanās vieta: Rīgā, Kr Barona ielā 59/61

Ne  katram ir pieņemami akadēmiskās  apmācības veida uzliktie  nosacījumi un ierobežojumi apmācību laika, stila vai finansiālu apsvērumu dēļ.

Visbiežāk cilvēkiem  galvenais ir  nevis  iegūt dokumentālu apliecinājumu par augstākās izglītības iegūšanu, (kas  nereti viņam  jau ir), bet atrast sev skaistu un interesantu  nodarbošanos no darba vai mācībām brīvajā laikā.

Pirms vairāk kā sešiem gadiem jaunais  ārsts, tagad – topošais psihiatrijas zinātņu doktors, Pēteris Zālītis  - kopā ar dzīves pieredzes bagāto gleznotāju Nikolaju Uvarovu nolēma, ka jārada vieta, kur indivīda  radošās  alkas un fantāzijas  lidojums varētu rast reālu piepildījumu.

Cik daudz laika, garīgās enerģijas un finansu ieguldījumu tas no viņiem  abiem prasīja – to  zina tikai paši studijas dibinātāji.

Kopīgo pūliņu rezultāts bija tā vērts – tagad pašā galvaspilsētas centrā Rīgā, Kr. Barona ielā 59/61 darbojas Alises Rozes Dizaina Studija/mācību centrs.

Tiem, kuri vienkārši vēlas pavadīt brīvo laiku patīkamā, inteliģentā sabiedrībā radošā gaisotnē mājīgās telpās, bagātinot savu  iekšējo pasauli, vienlaikus radot reālas mākslas vērtības savam un  savu tuvinieku priekam, iespējams izvēlēties kādu  no četrpadsmit studijas piedāvātajām mācību programmām. Dažas no tām ir tik unikālas, ka pat savu darbības sfēru speciālisti dodas uz mācību centru savu profesionālo zināšanu pilnveidošanai.

Pasniedzēju sastāvs nokomplektēts no radošām un interesantām  personībām  - labākajiem savas nozares speciālistiem, administratores  vienmēr parūpējas par aromātisku  kafiju vai tēju, cepumiem un draudzīgu atmosfēru pauzēs, un viss mācību centrs kopā rūpējas par savu kursantu ērtībām, meklējot arvien jaunus un aktuālus līdzekļus, kā padarīt kursus pieejamus ikvienam interesentam, neatkarīgi no dzīvesvietas un ikdienas nodarbošanās.

 

Tālrunis

+371 20038534

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts:

Jautājumu / ierosinājumu forma

Jūsu jautājumu saņēmām.
Drīzumā atbildēsim.

Jūsu e-pasts:
Teksts: