Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Pedagogi - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

Pedagogi

Mūsu pasniedzēji ir cilvēki, kuri iedvesmo ar savu personību, sniedz piemēru ar savu darbu un dalās savā pieredzē, ar nerimstošu degsmi un aizrautību.

Andris Krastiņš

Andris Krastiņš

"Man patīk mans darbs. Strādāju par pasniedzēju jau daudzus gadus. Vienmēr cenšos pieturēties pie principa - izskaidrot un iemācīt sarežģītas lietas pēc iespējas vienkāršākā veidā. Mums visapkārt ir tik daudz pārsteidzoši skaista un interesanta, ja vien paši spējam to saskatīt un novērtēt."

Vairāk Komentāri ()
Anna Pantejeva

Anna Pantejeva

"Tas ir Tavs košais vārds rutīnas bezkrāsainajā monologā, Tavs individualais veids, kā paust savu atšķirīgo skatījumu uz ikdienisķām lietām, veids, kā radīt un pārradīt, veidojot jaunus ceļus un pielāgojot sev neceļus."

Vairāk Komentāri ()
Arnita Graumane

Arnita Graumane

"Uzskatu, ka interjera dizains ir mērķtiecīga darbība – risināt, radīt un veidot telpu, kura spētu būt mainīga, spējīga pielāgoties un attīstīties, atbilstoši lietotāja tā brīža vajadzībām, vienlaicīgi sniedzot prieku un labsajūtu."

Vairāk Komentāri ()
Baiba Beķere

Baiba Beķere

„Ja mēs kaut vienā ziedā varētu skaidri saskatīt brīnumu, visa mūsu dzīve mainītos. Floristika un radošā māksla ir mana ikdiena, darbs un arī hobijs. Man tā nav tikai profesija, bet dvēseles stāvoklis.”

Vairāk Komentāri ()
Jeļena Veļičko

Jeļena Veļičko

"Mans iedvesmas avots darbam ir kursantes! Vienmēr tik dažādas sievietes, bet VISAS ir personības!"

Vairāk Komentāri ()
Kaspars Teilāns

Kaspars Teilāns

"Lai atklātu radošumu, iesaku klausīties sevī. Vislabākās idejas vienmēr rodas... galvā. Tam nav sakars ar telpu vai vietu, bet drīzāk ar cilvēkiem. Nav svarīgi konkrēti ārējie faktori, bet gan iekšējs stāvoklis: vēlēšanās radīt pašam."

Vairāk Komentāri ()
Kristīne Kligina

Kristīne Kligina

"Nav lielāka laime, kā pazaudēties darbā...to laikam sauc par atpūtu!"

Vairāk Komentāri ()
Maija Muižniece

Maija Muižniece

‘’Māksla ir iespēja saskatīt un izjust neikdienišķo ikdienišķajā, un neparasto parastajā.’’

Vairāk Komentāri ()
Madara Freidenfelde

Madara Freidenfelde

Madara Freidenfelde ir paplašinātās glezniecības pārstāve, kura meklē inovatīvus veidus kā plest glezniecības definīciju, integrēdama glezniecības pamatelementus tēlnieciskos tekstila bāzes objektos un nestandarta formāta adījumos. Mākslinieciskās gaitas aizsākusi Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolā, turpina Latvijas Mākslas Akadēmijā, Glezniecības apakšnozarē un guvusi papildus pieredzi Prāgas Mākslas Akadēmijā, Čehijā. Kopš 2017. gada Madara aktīvi iesaistās gan vietējā, gan starptautiskā mākslas scēnā. Piedalījusies neskaitāmās grupu izstādēs Latvijā un Čehijā. Viens no Freidenfeldes pēdējās personālizstādes darbiem iekļauts viesnīcas Grand Poet mākslas kolekcijā. Madarai ir spēcīga akadēmiskās mākslas izglītība, kas, kā pati māksliniece atzīst, ir ārkārtīgi nozīmīgs atskaites punkts, ceļā uz profesionālu izaugsmi un personīgo rokrakstu.

Vairāk Komentāri ()

Tālrunis

+371 20038534

Pieteikšanās kursiem

Paldies par pieteikumu.
Rēķinu un programmas aprakstu Jūs saņemsiet savā e-pastā tuvāko 3 dienu laikā!

Kursi:
Vārds, Uzvārds:
Jūsu e-pasts:
Telefons:
Deklarētā adrese:
Pieteikuma mērķis:
Uzņēmuma rekvizīti:
Dāvanu karte:
Apmaksas veids:
Uzzinājāt par mums no:
Cita informācija:
Es vēlos saņemt jaunumus e-pastā
Esmu iepazinies ar noteikumiem, piekrītu tiem (sīkāk noteikumus lasīt spiežot šeit)

Jaunumi e-pastā

Paldies, ka pieteicāties jaunumiem!

Jūsu e-pasts: