Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Arnita Graumane - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

Arnita Graumane

Mag.art. Arnita Graumane
Alises Rozes Dizaina studijas mācību centra Interjera dizaina kursu pasniedzēja.
Uzskata, ka interjera dizains ir mērķtiecīga darbība – risināt, radīt un veidot telpu, kura spētu būt mainīga, spējīga pielāgoties un attīstīties, atbilstoši lietotāja tā brīža vajadzībām, vienlaicīgi sniedzot prieku un labsajūtu.
Mācījusies Latvijas Universitātē Pedagoģijas un psiholoģijas fakultātē, iegūstot bakalaura grādu un vizuālās mākslas un mākslas vēstures skolotāja kvalifikāciju. Studijas Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātē devušas prasmi detalizēti izstrādāt tehniskos rasējumus, savukārt, Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļas Funkcionālā dizaina apakšnozarē iegūts maģistra grāds mākslās un papildinātas zināšanas pakalpojumu un produktu dizainā, kā arī zīmolvedībā.
Vairāk kā 15 gadu pavadīti mēbeļu projektēšanas, interjera dizaina un gaismas konceptu jomā, darbojoties ar projektiem dzīvojamām telpām, birojiem un sabiedriskām telpām. Darba perioda laikā iegūta neatsverama pieredze komunikācijā ar cilvēkiem, ieklausoties viņu vēlmē pēc harmoniskas un estētiskas vides. Prieks un gandarījums, kā arī milzīga enerģijas deva pēc katra novadīta dizaina projekta.
Pasniedzēja aicina pievienoties radošām nodarbībām un ir gatava dalīties savās zināšanās un darba pieredzē dizaina projektu vadītājas amatā ar ikvienu interesentu sevis un savas dvēseles pilnveidošanai.

Komentāri ()