Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website Baiba Beķere - Alises Rozes Dizaina Studijas mācību centrs

Baiba Beķere

Alises Rozes Dizaina studijas floristikas kursu pasniedzēja

„Ja mēs kaut vienā ziedā varētu skaidri saskatīt brīnumu, visa mūsu dzīve mainītos.”

Baiba par sevi: "Floristika un radošā māksla ir mana ikdiena, darbs un arī hobijs. Man tā nav tikai profesija, bet dvēseles stāvoklis".

Baiba ir diplomēta floriste ar 20 gadu ilgu pieredzi.  Floras dizaina mākslu ir apguvusi Ritas Garaissils kursos, kā arī zināšanas papildinājusi igauņu florista Taivo Pillera un norvēģu floristes  Lindas Johansenas organizētajos kursos Igaunijā. Piedalījusies Latvijas Floristu apvienības rīkotajās  izstādēs un vairākos "Flora Magica" rīkotajos semināros, kuru laikā bija iespējams tikties ar dažādu valstu floristiem.

Tāpat pedagoģe vairākus gadus strādāja ziedu salonā, uzņēmumā LIDO un vēl joprojām individuāli noformē kāzas, svinīgus uzņēmumu pasākumus kā arī svētkus ģimenei. Viņa ir sakrājusi neatņemamu pieredzi ar ko, labprāt, dalās ar jebkuru, kam tas ir interesē. Pedagoģes mīļākā tēma par un ap kāzām – līgavas pušķis, ziedu rotas viesiem, mašīnai, viesu mājai. Baiba ir saņēmusi daudz sirsnīgas un mīļas pateicības no jaunajiem pāriem, kuriem šo burvīgo dienu ir ietērpusi ziedu rotā.

 

Darba pieredze:

1997 – 1999 ziedu salons CINOVSKI (Rīga)

1999 – 2006  ziedu salons FIORI (Rīga)

2001 – 2011  SIA LIDO mākslinieciskā noformētāja

2007 – šobrīd  Alises Rozes Dizaina studija un privātie pasūtījumi

Komentāri ()