Ineta Lesīte

Alises Rozes Dizaina studijas Stila kursu pasniedzēja

Ineta Lesīte, stiliste

Stiliste

„Skaistums ir dabas harmonija”

Piedāvā individuālās stila konsultācijas sievietēm un vīriešiem. Konsultē par ieteicamām krāsām apģērbā un matu sakārtojumā. Palīdz garderobes iegādē un komplektēšanā. Individuāli klientēm sniedz ieskatu un konsultē make-up mākslā - krāsu izvēlē un uzklāšanas tehnikā .Veido dažāda veida make-up.
Vada izbraukuma lekcijas un seminārus.
Regulāri piedalās Latvijas un Eiropas mācību konferencēs, semināros.
Ir interesanta un daudzveidīga sadarbība ar dažādiem žurnāliem un TV raidījumiem, Latvijas uzņēmumiem un skolām, sieviešu un jauniešu atbalsta centriem.

Šajā jomā darbojas jau 18 gadus!
  - 2006.gadā apguvusi meistarību skropstu pieaudzēšanā un skropstu ilgviļņu veidošanā.
  - 2007 gadā saņēmusi Latvijas Amatniecības Kameras vizāžista amata meistara diplomu.
  - No 2007.g. ir Baltijas Imidža Speciālistu Asociācijas /BISA/ pārstāve.
 - 2008.g. kā pasniedzēja piedalījusies ES profesionālās izglītības apmaiņas projektā Somijā Leonardo da Vinči programmas ietvaros. Vairākus gadus bijusi " Stage make-up" konkursa un Baltijas "Asociatīvā tēla" konkursa reglamenta un Starptautiskās žūrijas sastāvā.
 - 2008.g. saņemts atzinības raksts par sekmīgu audzēkņu sagatavošanu kvalifikācijas eksāmenam. 
 - No 2010.g. kā Baltijas Imidža Speciālistu Asociācijas /BISA/ pārstāve, palīdzējusi organizēt tēla veidošanas konkursu ”Ekstravagantā līgava”.
 - 2010.g. saņemta pateicība par sekmīgu audzēkņu sagatavošanu dalībai konkursā "Jaunais profesionālis ".
 - 2010.g. pedagoga profesionālās pilnveides programma ietvaros iegūts pedagoga sertifikāts /LU , Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte/.
 - 2013.g. sadarbībā ar izdevniecību "Jumava "izdota grāmata "Stila noslēpumi". 

2014.gadā Iegūta 2.pedagogu profesionālās darbības kvalitātes pakāpe. ”Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas organizācijas apstākļos”. 2014.gadā Latvijas Nacionālā filmu festivālā "Lielais Kristaps - 2014" tika iekļauta nominācijā Labākais grima mākslinieks/ "Svina migla vai man grūti atzīties mīlestībā"/"Laeaden Mist",režisors Vladislavs Ščepins/.

 

Komentāri ()